Varusteet ja lisätiedot
Runsaasti varusteltu kuorma-auto väkevällä V6 dieselillä !
1 omisteinen, Suomi-auto, Alv-vähennyskelpoinen, Merkkiliikkeen huoltohistoria, 360 kamera, Voiman ulosotto, Ilmastointi, Webasto kellolla, Webasto tehonsäädöllä tavaratilaan, Defa moottorin ja sisätilanlämmitin, Vakionopeudensäädin, 360 kamera, Pysäköintitutkat, Mbux multimediajärjestelmä, Bluetooth, Led majakat, Invertteri, Tavaratilan led valaistus, Takaovet 270 astetta aukeavat, Paripyörät, Vetokoukku ja astinlaudat YM YM.
Voiman ulosotto.
Dynaset HGV hydrauligeneraattori 15kW.
230V ja 400V pistorasiat.
Laadukasta sähköä työkaluille ja laitteille.
Huoltohistoria:
15tkm 31tkm 44tkm 57tkm 73tkm.
Perävaunumassa jarruin 3500kg !
1.OMISTEINEN HUIPPUVARUSTELTU
HUOLTO KUORMA-AUTO SPRINTER
VÄKEVÄLLÄ 190HV V6 DIESELILLÄ !
RAHOITUS TAI LEASING !
HINTA SIS.ALV 25.5% !
| Ajoneuvolaji | Kevyt kuorma-auto |
| Korimalli | Puolipitkä - Korkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 73000 km |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 140 kW |
| Iskutilavuus | 2987 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.5.2020 |
| Edellinen katsastus | 28.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 5500 kg |
| Omamassa | 3760 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5930 mm |
| Leveys | 2020 mm |
| Rekisteritunnus | ERX-695 |


































