Varusteet ja lisätiedot
Hyvin varusteltu pitkä Sprinter pakettiauto !
1 omisteinen, Suomi-auto, Alv-vähennyskelpoinen, Merkkiliikkeen huoltohistoria, Automaattivaihteisto, Ilmastointi, Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella, Sähkötoiminen liukuovi, Vakionopeudensäädin, Pysäköintipaketti, 360-kamera, Led peruutusvalot, Led valaistus tavaratilaan ja täysvanerointi, Takaovet 270 astetta aukeavat, Avaimeton käynnistys, Ajotietokone, Mbux multimedia järjestelmä kosketusnäytöllä, Bluetooth, Roiskeläpät, 2 x renkaat YM.
Uudempi W907 korimalli.
Merkkiliikkeessä huollettu.
Hyllyt poistettavissa, jos ei tarvetta.
1.OM HYVIN VARUSTELTU
PITKÄ SPRINTER PAKETTIAUTO
AUTOMAATTIVAIHTEISENA !
SAA AJAA B-AJOKORTILLA !
RAHOITUS ILMAN KÄSIRAHAA !
HINTA SIS.ALV 25.5% !
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Korkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 210000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 194 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.10.2019 |
| Edellinen katsastus | 30.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2456 kg |
| Väri | Keltainen |
| Pituus | 6970 mm |
| Korkeus | 2830 mm |
| Leveys | 2020 mm |
| Rekisteritunnus | JLH-575 |


































