Varusteet ja lisätiedot
Hyvin varusteltu 5 Hlö:n Neliveto Sprinter Väkevällä V6 Dieselillä !
Suomi-auto, Alv-vähennyskelpoinen, Merkkiliikkeen huoltohistoria, Kytkettävä neliveto, Istuimet 5:lle, Automaattivaihteisto, Ilmastointi, Webasto kauko-ohjauksella moottorille, Webasto tehonsäädöllä matkustamoon, Xenon ajovalot, Valorauta ja led lisävalot, Sähkötoiminen liukuovi, Vakionopeudensäädin, Peruutuskamera, Blind Spot kuolleenkulmantunnistus, Kaistavahti, Navigointi, Nahkainen monitoimiohjauspyörä, Ajotietokone, Kääntyvä apukuljettajan istuin, Siniaalto invertteri 2500W, Jääkaappi, Mikro, Makuupaikat, Alpine äänentoistojärjestelmä, Markiisi, Kylkiputket, Vetokoukku, Takaovet 270 astetta aukeavat, Pitkän tavaran luukku, 2 x hyvät renkaat, 2 x Erikoisvanteet YM YM.
Tavaratilan lattiapituus 175cm.
Perävaunumassa jarruin 2800kg.
Tämän voi rekisteröidä myös
5 hlö:n kevyt-kuorma-autoksi.
TYYLIKÄS 5 HLÖ:N 4X4 SPRINTER
RUNSAILLA VARUSTEILLA JA SILLÄ
OIKEALLA 190HV 3.0L V6 DIESELILLÄ !
SAA AJAA B-AJOKORTILLA !
HINTA SIS.ALV 25.5% !
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Jatko-ohjaamo |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 320000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Iskutilavuus | 2987 cm3 |
| Keskikulutus | 9.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 8.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 254 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.5.2018 |
| Edellinen katsastus | 13.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2780 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5930 mm |
| Korkeus | 2780 mm |
| Leveys | 1990 mm |
| Rekisteritunnus | KSX-770 |




























