Varusteet ja lisätiedot
1 omisteinen, Suomi-auto, Alv-vähennyskelpoinen, Merkkiliikkeen huoltohistoria, Automaattivaihteisto, Istuimet 7:lle, Liukuovet molemmilla puolilla, Ilmastointi, Webasto kellolla moottorille, Webasto tehonsäädöllä matkustamoon, Lämminilmakanava matkustamoon, Tupla-akut, Victron energy ylläpitolaturit, Vakionopeudensäädin, Peruutuskamera, Bluetooth soitin, Ikkunatummennus, Led sisävalaistus, Helmaputket, Alumiinivanteet, 2 x renkaat YM YM.
MB merkkiliikkeessä huollettu.
Alv-vähennyskelpoinen.
B-ajokortilla ajettavissa.
Rekisteröity 7 hlö:n pakettiautoksi.
Toisen penkkirivin istuimet käännettävissä.
Kaikki takaistuimet pikalukituksella.
Käännä tai irroita ilman työkaluja.
Selkänojan säädöt.
1.OM SIISTI JA HYVIN VARUSTELTU
7 HLÖ:N PAKETTIAUTO SPRINTER
AUTOMAATTIVAIHTEISENA !
RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA !
HINTA SIS.ALV 25.5% !
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Jatko-ohjaamo |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 194000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 173 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.5.2017 |
| Edellinen katsastus | 14.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2955 kg |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 6250 mm |
| Korkeus | 2710 mm |
| Leveys | 1990 mm |
| Rekisteritunnus | OVO-411 |
































