Varusteet ja lisätiedot
Vain 13tkm ajettu ja hyvin varusteltu 6 Hlö:n Sprinter pakettiauto nosturilla !
1 omisteinen, Suomi-auto, Alv-vähennyskelpoinen, Merkkiliikkeen huoltohistoria, Istuimet 6:lle, Palfinger PC1500 nosturi, Automaattivaihteisto, Ilmastointi, Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjauksella, Defa moottorin ja sisätilanlämmitin, Lämmitettävä tuulilasi, Vakionopeudensäädin, Peruutuskamera, Mbux multimedia järjestelmä kosketusnäytöllä, Bluetooth, Avaimeton käynnistys, Majakka, Huomiovalot, Varustelaatikko, 2 x renkaat YM.
Piako alumiinilava aukeavilla laidoilla.
Lavan pituus 345cm leveys 213cm.
1.OMISTEINEN VAIN 13TKM AJETTU
6 HLÖ:N PITKÄHYTTINEN SPRINTER
AVOLAVA AUTOMAATTIVAIHTEISENA
JA PALFINGERIN NOSTIMELLA !
SAA AJAA B-AJOKORTILLA !
HINTA SIS.ALV 25.5% !
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 13000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 152 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 200 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.9.2020 |
| Edellinen katsastus | 9.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2690 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 6980 mm |
| Korkeus | 2100 mm |
| Leveys | 2100 mm |
| Rekisteritunnus | YKJ-678 |
Automyynnin yhteystiedot
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatLohkolämmitin / MoottorilämmitinLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSisätilanpistokeVakionopeudensäädin: Perinteinen































